Kartal Belediyesi sponsorluğunda Uğur Mumcu anısına 8 seneden beri düzenlenen koşu bu yıl 28 Ocak tarihinde yapılacak. Anma koşusu için sadece 5 km lik mesafe koşulacak.

Kayıt olmak gerekiyor mu?

Katılımın 1000 kişi ile sınırlı olduğu bu yarış için şimdiden kayıt olmalısınız. Kayıt için http://teamkronos.com/ugur-mumcu-yolkosusu/yaris-kayit/ adresini kullanabilirsiniz.

Yarış için numarayı nereden ve ne zaman teslim alabilirim?

Numara Dağıtımı yarıştan bir gün önce 27 Ocak Cumartesi 12.00-17.00 arası Uğur Mumcu Kültür Merkezi’ nden imza karşılığı yapılacak. Numara teslim alınırken yaş teyidi için nüfus kağıdı göstermek zorunlu. Ayrıca cumartesi gelemeyenler için bir başkası numarasını teslim alabilir; Bunun için; nüfus kağıdının fotokopisi ibraz edilmelidir. Yarış günü numara dağıtımı yapılmayacak.

"Uğur Mumcu Anma Yol Koşusuna" Nasıl Gidebilirim?

Yarış sabahı saat 08:00 de Uzunçayır E5 otobüs durağından (Kartal istikameti) Kartal Belediyesi’ ne ait ücretsiz servis kalkacaktır. Bunun yanı sıra Kartal -Uğur Mumcu minibüs ve otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu araçlar E5 Kartal Köprüsün’ den geçmektedir. Gebze ve Kadıköy yönünden gelenler Kartal Köprüsü nde inerek bu araçlar ile de Uğur Mumcu Mahallesi’ne ulaşabilirler. Ayrıca Kadıköy den 21U belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Özel aracı ile gelmek isteyenler ise T.C. KARTAL UĞUR MUMCU MAHALLESI MUHTARLIĞI'nı güzergah olarak belirleyerek gelebilirler.

iyi yarışlar

Twitter Facebook Google+ Stumbleupon LinkedIn

Yorumunu yaz

Gönder