10-13 Ağustos 2017

Nilüfer Müzik Festivali, yemyeşil Balat Atatürk Ormanı’nda 3 farklı sahnede müzik dinleyerek 4 günlük harika bir festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. 4 gün, 100.000 ziyaretçi, 60'tan fazla sahne gösterisi  ile müzik, eğlence, aşk, barış, arkadaşlık teması ile binlerce müzikseveri bekliyor.

Müziğin yanı sıra bütün gün devam eden çok eğlenceli ve çeşitli etkinlikleri ile bilinen Nilüfer Müzik Festivali, kıyafet, vintage, aksesuar, ayakkabı, şapka v.b. gibi gezmesi çok eğlenceli alışveriş stantlarından çeşitli yoga, pilates, zumba etkinliklerine, eğlence parkurundan dans sahnesine kadar kültür, sanat ve sporun bir araya geldiği Türkiye'nin en büyük festivallerinden biri olmaya aday.

Nilüfer Müzik Festivali, bu sene 10-13 Ağustos 2017 tarihleri arası Bursa Nilüfer'in en yeşil alanı olan Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşiyor.

Nilüfer Müzik Festivaline bilet satın almak için  nilufermuzikfestivali.com sitesini kullanabilirsiniz.

İşte #NilüferFest’te dinleyeceğin şahane isimler!

Dubioza kolektiv Feat. Agusevi Cambo Orchestra * DUMAN * La Pegatina  * Txarango * Adamlar * Büyük Ev Ablukada:Fırtınayt * Chico Trujillo * ERIK TRUFFAZ * Flört * Gaye Su Akyol * La Caravane Passe (officiel) * 47soul السبعة و أربعين * Bohemian Betyars * Bubituzak * Cümbüş Cemaat * Dardust * Gallowstreet * Gevende * İnsanlar (Cem Yıldız Music & #BarışK) * Jakuzi * Korhan Futacı ve Kara Orkestra * KOZA MOSTRA * Marta Ren & the Groovelvets * Memória de Peixe * MR. ZARKO * Son Feci Bisiklet * Speed Caravan * The Celtic Social Club * VENDETTA * Yüzyüzeyken Konuşuruz * Barış K. * Hey Douglas * Kaan Duzarat * Akın Sevgör * Ars Longa * eskiz * Glasxs * Hedonutopia * In Hoodies * Islandman * Nihil Piraye * Nusaibin * PONZA * RAIN LAB (Idil Mese Music & Da Poet) * The Away Days

Twitter Facebook Google+ Stumbleupon LinkedIn

Yorumunu yaz

Gönder